Yazlık Dantel Bot Modelleri

Yaz aylarında şıklığınızın en büyük tamamlayıcılarından biri de dantelli botlardır. Dantelli botları bütün elbiselerinizin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu bot modellerini hem özel bir davette giyeceğiniz şık bir kıyafetin altında hemde günlük kıyafetlerinizle kullanarak mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Rengarenk Yazlık Dantel Bot Modelleri Yazlık Dantel Bot Modelleri

Rengarenk Yazlık Dantel

Dantel bot modelleri şık bir görünümün yanı sıra ayaklarınızı serinde tutacaktır. Bu bot modelleri genel olarak düz tabanlı olarak tasarlanmıştır.Düz tabanların yanı sıra topuklu modellerde bulunmaktadır. Topuklu modellerden ise açık burunlular çok tercih edilmektedir.

Toz Pembe Yazlık Dantel Bot Modeli 165x165 Yazlık Dantel Bot Modelleri

Toz Pembe Yazlık Dantel Bot Modeli

Siyah Dantel Örgülü Bot Modeli 165x165 Yazlık Dantel Bot Modelleri

Siyah Dantel Örgülü Bot Modeli

Yaz aylarında giyilen cıvıl cıvıl kıyafetlere uygun renkler ayakkabılarda kullanılmıştır. Genel olarak kırmızı,toprak rengi,krem rengi,siyah,koyu gri,açık pembe,su yeşili,turkuaz,vizon rengi ve koyu mavi gibi renkler de ayakkabılar tasarlanmıştır.

Krem Rengi Yazlık Dantel Bot Modeli 165x165 Yazlık Dantel Bot Modelleri

Krem Rengi Yazlık Dantel Bot Modeli

Düz Tabanlı Yazlık Dantel Bot Modeli 165x165 Yazlık Dantel Bot Modelleri

Düz Tabanlı Yazlık Dantel Bot Modeli

Gelen Aramalar:

dantel bot (97)dantelli çizme (47)yazlık dantel çizme (40)yazlık dantel bot (23)yazlık dantelli bot (14)dantelli yazlık çizme fiyatları (5)dantel bot yapimi (2)dantelli yazlik bot (1)yazlık dantelli botlar (1)yazlık dantelli çizme sipariş (1)