Origami Gül Yapımı(Nasıl Yapılır)

, kağıt katlama sanatıdır. Kağıtları katlayarak kase,vazo,çilek,duvar saati, kutu gibi mükemmel eşyalar elde edebilirsiniz. Bu eşyalar ile ev dekorasyonunuzu mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yapımı çok kolay gibi görünmektedir ama o kadar da kolay değildir. Origami sanatı ile bir şeyler yapmak o kadar kolay değildir. İlk denemelerde başarısız olabilirsiniz ama hemen pes etmemenizi öneririz. Origami ile sadece gül değil bir çok çiçek çeşiti yapılmaktadır. Origami ile nilüfer, lale ve papatyada yapabilirsiniz. Bunların dışında origami sanatı ile çocuklarınız için sevimli kurbağalar,baykuşlar, dinozorlar, kelebekler ve penguenler yapabilirsiniz.

Origami için normal A4 kağıtlarını kullanabileceğiniz gibi renkli kağıtlarda kullanabilirsiniz. A4 kağıtları sizi biraz zorlayabilir bu yüzden kalın renkli kağıtlar kullanmanız işinizi daha kolaylaştıracaktır.

Origami Sanatı İle Gül Yapımı Origami Gül Yapımı(Nasıl Yapılır)

Origami Sanatı İle Gül Yapımı


Anlatımlı Origami Gül Yapımı Origami Gül Yapımı(Nasıl Yapılır)

Anlatımlı Yapımı

Gelen Aramalar:

origami kelebek yapımı (28)origami çiçek örnekleri ve yapılışları (24)origamiden gül nasıl yapılır (16)origami kurdele yapımı (14)origami gul (14)origami çiçek örnekleri (13)A/4 orıgamı gul yapımı nasıldır fotografları (2)aplike yapımıanlatımlı (1)origami kutu yapımı anlatımlı (1)origami ile gelinlik yapimi (1)