El Emeği Göz Nuru El işleri
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kumaştan Gül Yapımı

Kumaştan Gül Yapımı Yorumlar: 0 Okunma:
Sponsorlu Bağlantılar

Evinizi kendi ellerinizle yaptığınız birbirinden güzel kumaş güllerle süsleyebilirsiniz. İstediğiniz renk kumaşla yaptığınız bu güller vazonuzda mükemmel görünümler sergileyecektir. Son yıllarda kumaştan yapılan güller bayanlar tarafından ev dekorasyonunda en çok kullanılan aksesuarlar arasına girmeyi başarmıştır.

Kumaştan çeşitleri oldukça fazladır.İnce bir çubuk üzerine kumaşı çevirip gül yaprağı görünümü verin, her katta kumaşa biraz yapışkan sürerek yapıştırın. Kumaş tercihinde ise düz renkler yerine puanlı veya çiçekli kumaşları kullanırsanız daha güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Kumaş gülleri dikerek de yapabilirsiniz. Yuvarlak kestiğiniz kumaşları katlayarak dikin daha sonra ise bu kumaşları birbirine dikin. Birbirine diktiğiniz kumaş parçalarını yuvarlayın ve en son alt kısmından dikin. Böylece mükemmel bir kumaş gül elde edeceksiniz.

Kumaşı kurdeleden yapılan güllerde izlediğimiz yöntemdeki gibi ikiye çapraz olarak katlayın vede bir sa kumaşı bir sol kumaşı üste atın en son alt kısımda ki kumaş parçasını aşağı doğru çekin. Oldukça güzel görünümlü bir gül elde edeceksiniz .

Kumaştan Kolay Gül Yapımı

Kumaştan Kolay Gül Yapımı

Kumaş İle Gül Yapımı

Kumaş İle Gül Yapımı

Kumaştan Gül Yapımı Anlatımlı

Yapımı Anlatımlı

Sponsorlu Bağlantılar
elisi.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir